Stokta
ABRACON
ABS06-32.768KHZ-T - CRYSTAL 32.768kHz 20PPM 12.5pF SMD
₺23.87
Vergisiz Fiyat: ₺19.89
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | ABRACON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | ABS06 |
| Kılıf / Kasa | 2-SMD |
| Frekans | 32.768 kHz |
| Kapasitans | 12.5 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 2 mm |
| Genişlik | 1.2 mm |
| Yükseklik | 0.6 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
ABS06-32.768KHZ-T - CRYSTAL 32.768kHz 20PPM 12.5pF SMD
₺23.87
