Stokta
ABRACON
ABM3-16.000MHZ-B2-T - CRYSTAL 16MHz HC49SMT 18pF SMD TR
₺31.22
Vergisiz Fiyat: ₺26.02
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | ABRACON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | ABM3 |
| Kılıf / Kasa | 2-SMD |
| Frekans | 16 MHz |
| Kapasitans | 18 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 5 mm |
| Genişlik | 3.2 mm |
| Yükseklik | 1.3 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
ABM3-16.000MHZ-B2-T - CRYSTAL 16MHz HC49SMT 18pF SMD TR
₺31.22
