Stokta
ABRACON
ABLS-13.52127MHZ-10-J-4Q - CRYSTAL 13.52127MHz HC49US 10pF 30PPM SMD
₺18.73
Vergisiz Fiyat: ₺15.61
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | ABRACON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | ABLS |
| Kılıf / Kasa | HC-49/US |
| Frekans | 13.52127 MHz |
| Kapasitans | 10 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 11.4 mm |
| Genişlik | 4.7 mm |
| Yükseklik | 4.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
ABLS-13.52127MHZ-10-J-4Q - CRYSTAL 13.52127MHz HC49US 10pF 30PPM SMD
₺18.73
