Stokta
HENGTAI
AA17251B11HL - FAN 172x150x51MM 110V 0.43A 53W 2500RPM BB WIRE
₺1,078.97
Vergisiz Fiyat: ₺899.14
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Boyutu | 172x150x51 |
| Nominal Voltaj | 100 V-120 V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | 0.58/0.56 A |
| Nominal Güç | 53/47 W |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Hız | 2600/2800 RPM |
| Hava Akışı | 150/185 CFM |
| Ses Seviyesi | 51/55 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 5 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |
AA17251B11HL - FAN 172x150x51MM 110V 0.43A 53W 2500RPM BB WIRE
₺1,078.97
