Stokta
HENGTAI
AA12025S22HL - FAN 120x120x25MM 220V 0.14A 18W 2400R WIRE
₺454.02
Vergisiz Fiyat: ₺378.35
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Boyutu | 120x120x25 |
| Nominal Voltaj | 200 V-240 V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | 0.08/0.07 A |
| Nominal Güç | 18/16 W |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Hız | 2000/2400 RPM |
| Hava Akışı | 46/56 CFM |
| Ses Seviyesi | 34/38 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Sleeve |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 5 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |
AA12025S22HL - FAN 120x120x25MM 220V 0.14A 18W 2400R WIRE
₺454.02
