Stokta
RALTRON
A-24.000-30 - CRYSTAL 24MHz HC49U 30pF LONG BULK RALTRON
₺17.64
Vergisiz Fiyat: ₺14.70
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | RALTRON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Seriler | A |
| Kılıf / Kasa | HC-49U |
| Frekans | 24 MHz |
| Kapasitans | 30 pF |
| Frekans Toleransı | ±30 PPM |
| Frekans Stabilitesi | ±50 PPM |
| Eşdeğer Seri Direnç (ESR) | 25 Ohms |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 11 mm |
| Genişlik | 4.7 mm |
| Yükseklik | 13.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
A-24.000-30 - CRYSTAL 24MHz HC49U 30pF LONG BULK RALTRON
₺17.64
