Stokta
RALTRON
A-10.000-30 - CRYSTAL 10MHz HC49U 30pF 30PPM LONG BULK RALTRON
₺17.64
Vergisiz Fiyat: ₺14.70
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | RALTRON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Seriler | A |
| Kılıf / Kasa | HC-49U |
| Frekans | 10 MHz |
| Kapasitans | 30 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 11 mm |
| Genişlik | 4.7 mm |
| Yükseklik | 13.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
A-10.000-30 - CRYSTAL 10MHz HC49U 30pF 30PPM LONG BULK RALTRON
₺17.64
