Stokta
TXC
7M-10.000MAAE-T - CRYSTAL 10MHz 12pF 30PPM SMD 3.2X2.5MM TXC
₺75.37
Vergisiz Fiyat: ₺62.81
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | TXC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | 7M |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 10 MHz |
| Kapasitans | 12 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 0.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
7M-10.000MAAE-T - CRYSTAL 10MHz 12pF 30PPM SMD 3.2X2.5MM TXC
₺75.37
