Stokta
TXC
7B25000091 - CRYSTAL 25MHz 18pF 5x3.2 SMD XTAL TR
₺26.91
Vergisiz Fiyat: ₺22.43
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | TXC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | 7B |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 25 MHz |
| Kapasitans | 18 pF |
| Frekans Toleransı | ±30 PPM |
| Frekans Stabilitesi | N/A |
| Eşdeğer Seri Direnç (ESR) | 40 Ohms |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 5 mm |
| Genişlik | 3.2 mm |
| Yükseklik | 0.9 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
7B25000091 - CRYSTAL 25MHz 18pF 5x3.2 SMD XTAL TR
₺26.91
