Stokta
SIGNETICS
74LS393N-SIGNETICS - IC-74LS393
₺124.06
Vergisiz Fiyat: ₺103.38
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Counter ve Dividers Entegreleri |
| Üretici Firma | SIGNETICS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP14 |
| Sayım Hızı | 35 MHz |
| Bit Sayısı | 4 Bit |
| Besleme Voltajı | 4.75 to 5.25 V |
| Tetikleme Tipi | N/A |
| Zamanlama | N/A |
| Sıfırlama | Asynchronous |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Dual 4-Bit Binary Ripple Counter |
74LS393N-SIGNETICS - IC-74LS393
₺124.06
