Stokta
NEXPERIA
74HCT137D - IC-74HCT137D SMD PHILIPS
₺30.72
Vergisiz Fiyat: ₺25.60
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Signal Switches, Multiplexer, Decoder ve Encoder Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Lojik Tipi | Decoder/Demultiplexer |
| Devreler | 1 x 3:8 |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 5.2 mA, 5.2 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 3 to 8 Line Decoder With Adress Latches |
74HCT137D - IC-74HCT137D SMD PHILIPS
₺30.72
