Stokta
NEXPERIA
74HCT08D,653 - IC-74HCT08 SMD SO14 TR PHILIPS
₺12.70
Vergisiz Fiyat: ₺10.58
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Gate/Inverter Tipi | AND Gate |
| Girişler | 2 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 4 mA, 4 mA |
| Çalışma Akımı | 2 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Quad 2 Input AND Gate |
74HCT08D,653 - IC-74HCT08 SMD SO14 TR PHILIPS
₺12.70
