Stokta
NEXPERIA
74HCT04D,653 - IC-74HCT04 SMD SO14 NXP
₺14.43
Vergisiz Fiyat: ₺12.03
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Gate/Inverter Tipi | Inverter |
| Girişler | 6 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 4 mA, 4 mA |
| Çalışma Akımı | 2 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Hex Inverter |
74HCT04D,653 - IC-74HCT04 SMD SO14 NXP
₺14.43
