Stokta
NEXPERIA
74HC75D,653 - IC-74HC75 LATCH QUAD BISTABLE 16SOIC NXP
₺21.42
Vergisiz Fiyat: ₺17.85
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Latch Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Lojik Tipi | D Type Transparent Latch |
| Çıkış Tipi | Differential |
| Devreler | 2 :2 |
| Bağımsız Devreler | 2 |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 5.2 mA, 5.2 mA |
| Gecikme Süresi | 11 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Quad Bistable Transparant Latch |
74HC75D,653 - IC-74HC75 LATCH QUAD BISTABLE 16SOIC NXP
₺21.42
