Stokta
NEXPERIA
74HC14D,653 - IC-74HC14 SMD SO14 TR NXP
₺10.37
Vergisiz Fiyat: ₺8.64
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Logic Kapı ve Çevirici Entegreleri |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC14 |
| Gate/Inverter Tipi | Inverter |
| Girişler | 6 |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 5.2 mA, 5.2 mA |
| Çalışma Akımı | 2 uA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Hex Inverting Schmitt Trigger |
74HC14D,653 - IC-74HC14 SMD SO14 TR NXP
₺10.37
