Stokta
NSC
74ACT151SCX - IC-74ACT151 SMD SOIC16 NATIONAL
₺44.72
Vergisiz Fiyat: ₺37.27
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Signal Switches, Multiplexer, Decoder ve Encoder Entegreleri |
| Üretici Firma | NSC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Lojik Tipi | Multiplexer |
| Devreler | 1 x 8:1 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 24 mA, 24 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | N/A |
74ACT151SCX - IC-74ACT151 SMD SOIC16 NATIONAL
₺44.72
