Stokta
ONS (FAIRCHILD)
74AC573MTCX - IC-74AC573 LATCH OCTAL HS 3STATE 20TSSOP
₺29.59
Vergisiz Fiyat: ₺24.66
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Latch Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP20 |
| Lojik Tipi | D Type Transparent Latch |
| Çıkış Tipi | Tri-State |
| Devreler | 8 :8 |
| Bağımsız Devreler | 1 |
| Besleme Voltajı | 2 to 6 V |
| Çıkış Akımı (Yüksek, Düşük) | 24 mA, 24 mA |
| Gecikme Süresi | 8.5 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Octal Latch With 3-State Outputs |
74AC573MTCX - IC-74AC573 LATCH OCTAL HS 3STATE 20TSSOP
₺29.59
