Stokta
WÜRTH
7464004 - CABLE CONNECTOR FOR DIRECT PLUG
₺154.15
Vergisiz Fiyat: ₺128.46
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Tekli Pin Konnektörler |
| Üretici Firma | WÜRTH |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Redcube WP-Plug |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Uç Tipi | PC Pin |
| Pin Ölçüsü-Flanş Üstü | 9.02 mm |
| Pin Ölçüsü-Flanş Altı | 18.6 mm |
| Uzunluk | 31.6 mm |
| Yalıtım | Non-Insulated |
| Kontak Malzemesi | Copper Alloy |
7464004 - CABLE CONNECTOR FOR DIRECT PLUG
₺154.15
