7427227 - FERRITE CORE 44 OHM SOLID
- Marka: WÜRTH
- Ürün Kodu: 7427227
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺58.36
- Vergisiz Fiyat: ₺48.63
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Ferrit Kablo Çekirdekleri |
| Üretici Firma | WÜRTH |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Free |
| Çekirdek Tipi | Flat |
| Empedans | 52 Ohms |
| Uzunluk | 9 mm |
| İç Çap | 22 mm |
| Dış Çap | 26 mm |
Etiketler: FERRITE CORE 44 OHM SOLID - 7427227, 7427227, Ferritler

