Stokta
ANSEN
49SN-006745-FD20X10 - CRYSTAL 6.7458MHz HC-49US 20pF 70R 20PPM DIP(THT)
₺8.47
Vergisiz Fiyat: ₺7.06
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | ANSEN |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Seriler | 49SN |
| Kılıf / Kasa | HC-49/US |
| Frekans | 6.7458 MHz |
| Kapasitans | 20 pF |
| Frekans Toleransı | ±20 PPM |
| Frekans Stabilitesi | ±30 PPM |
| Eşdeğer Seri Direnç (ESR) | 70 Ohms |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 11.5 mm |
| Genişlik | 5 mm |
| Yükseklik | 3.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
49SN-006745-FD20X10 - CRYSTAL 6.7458MHz HC-49US 20pF 70R 20PPM DIP(THT)
₺8.47
