39212000000 - FUSE BRD MNT 2A 250VAC RADIAL
- Marka: LITTELFUSE
- Ürün Kodu: 39212000000
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺19.81
- Vergisiz Fiyat: ₺16.51
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Sigortalar |
| Üretici Firma | LITTELFUSE |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | TE5 392 |
| Sigorta Tipi | Board Mount |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial Box |
| Akım Değeri | 2 A |
| Voltaj Değeri (AC) | 250 VAC |
| Voltaj Değeri (DC) | N/A |
| Tepki Süresi | Slow Blow |
| Gösterge | Without Indicator |
| Kesme Kapasitesi | 25 A |
| Erime Değeri (I²t) | 21 A² s |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 8.5 mm |
| Genişlik | 4 mm |
| Yükseklik | 8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+125 °C |
| Sertifikasyon | CQC, cULus, KC, PSE/JET, SEMKO, VDE |
Etiketler: FUSE BRD MNT 2A 250VAC RADIAL - 39212000000, 39212000000, Sigorta Bileşenleri

