Stokta
ATTEND
303A-441615-000 - CONN.SPRING LOADED POGO PIN RECT. BODY SMT H:6.00M
₺47.41
Vergisiz Fiyat: ₺39.51
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Yaylı-Baskılı Konnektörler |
| Üretici Firma | ATTEND |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 303A |
| Montaj Tipi | SMT |
| Maksimum Çalışma Yüksekliği | 5.3 mm |
| Önerilen Çalışma Yüksekliği | 4.9 mm |
| Minimum Çalışma Yüksekliği | 4.7 mm |
| Ped Düzeni Boyutu | 1.9 mm |
| Piston Boyutu | 0.9 mm |
| Kontak Malzemesi | Stainless Steel |
303A-441615-000 - CONN.SPRING LOADED POGO PIN RECT. BODY SMT H:6.00M
₺47.41
