24AA02E48T-I/OT - IC-24AA02E48 EEPROM 2KBIT 400KHZ SOT23
- Marka: MICROCHIP
- Ürün Kodu: 24AA02E48T-I/OT
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺63.50
- Vergisiz Fiyat: ₺52.91
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Embedded Hafıza Entegreleri |
| Üretici Firma | MICROCHIP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-5 |
| Bellek Türü | EEPROM |
| Bellek Boyutu | 2 Kbit |
| Bellek Düzeni | N/A |
| Besleme Voltajı | 1.7 to 5.5 V |
| Frekans | 400 kHz |
| Erişim Süresi | N/A |
| Arayüz | I2C, 2-Wire Serial |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 2K I2C Serial EEPROMs with EUI-48 Node Identity |
Etiketler: IC-24AA02E48 EEPROM 2KBIT 400KHZ SOT23, 24AA02E48T-I/OT

