Stokta
ATTEND
226A-1201 - CON.T.B.OBD2 TYPE A 16PIN(2X8) SOLDER 12V MALE
₺99.97
Vergisiz Fiyat: ₺83.31
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | PCB Konnektörler |
| Üretici Firma | ATTEND |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 226A |
| Cinsi | Male |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 16 (2x8) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 4 mm |
| Kontak Kaplaması | Brass+Gold Plated |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C~+85 °C |
226A-1201 - CON.T.B.OBD2 TYPE A 16PIN(2X8) SOLDER 12V MALE
₺99.97
