Stokta
ATTEND
207A-BAB0-01 - CONN.MICRO USB 2.0 B TYPE 5PIN SMT R/A
₺28.32
Vergisiz Fiyat: ₺23.60
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | USB Konnektörler |
| Üretici Firma | ATTEND |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 207A |
| Konnektör Tipi | Mıcro USB B Type Connector |
| Montaj Tipi | SMT R/A |
| Cinsi | Female |
| Pin Sayısı | 5 Pins |
| Pin Aralığı | 0.65 mm |
| Kontak Tipi | Solder |
| Kontak Kaplaması | 50 U" Nickel Plating |
| Dış Kaplaması | Gold Flash |
| Gövde Rengi | Gray |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C~+80 °C |
207A-BAB0-01 - CONN.MICRO USB 2.0 B TYPE 5PIN SMT R/A
₺28.32
