Stokta
FUJI ELECTRIC
1MBI3600VD-170E - IGBT MOD.DIODE SINGLE 3600A 1700V V SERIES
₺0.00
Vergisiz Fiyat: ₺0.00
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Modül IGBTler |
| Üretici Firma | FUJI ELECTRIC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | 140x190Case (M152) |
| Teknoloji | V Series |
| Diyot | With Diode |
| Akım (Ic) (25°C) | 4800 A |
| Akım (Ic) | 3600 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 100 °C |
| Voltaj | 1700 V |
| VCE Sat | 2.32 V |
| Güç Tüketimi | 22.38 kW |
| Konfigürasyon | Single |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 175 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Ek Dokümantasyon | Required/Ek Belge Gereklidir |
1MBI3600VD-170E - IGBT MOD.DIODE SINGLE 3600A 1700V V SERIES
₺0.00
