Stokta
INFINEON
1EDS20I12SVXUMA1 - IC-20I12 GATE DRIVER HVIC DSO36
₺478.73
Vergisiz Fiyat: ₺398.94
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | INFINEON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | PG-DSO36 |
| Besleme Voltajı | 4.85 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı | 2 A |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Gate Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | Inverting, Non-Inverting |
| Yükselme / Düşme Süresi | 8 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | High Voltage Gate Driver IC |
1EDS20I12SVXUMA1 - IC-20I12 GATE DRIVER HVIC DSO36
₺478.73
