Stokta
INFOREC
16FR20 - DIODE STAND. Single16A 200V ANODE STUD DO203AA
₺152.63
Vergisiz Fiyat: ₺127.19
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Stud Diyotlar |
| Üretici Firma | INFOREC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | Chassis & Stud |
| Kılıf / Kasa | DO203AA (DO-4) |
| Polarite | Anode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 16 A |
| Voltaj (VRRM) | 200 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Kılıf / Kasa Materyali | Metal |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +175 °C |
16FR20 - DIODE STAND. Single16A 200V ANODE STUD DO203AA
₺152.63
