Stokta
EUROQUARTZ
16.000MHZ MQ/30/30/40/12 - CRYSTAL 16MHz 12pF FUND. 30PPM AEC SMD
₺260.88
Vergisiz Fiyat: ₺217.40
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | EUROQUARTZ |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | MQ |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD |
| Frekans | 16 MHz |
| Kapasitans | 12 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 7 mm |
| Genişlik | 5 mm |
| Yükseklik | 1.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +90 °C |
16.000MHZ MQ/30/30/40/12 - CRYSTAL 16MHz 12pF FUND. 30PPM AEC SMD
₺260.88
