Stokta
KYOCERA AVX
12063A103GAT2A - MLCC (3216) 1206 10nF 25VDC ±2% C0G (NP0)
₺33.97
Vergisiz Fiyat: ₺28.31
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | KYOCERA AVX |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 1206 (3216 Metric) |
| Kapasitans | 10 nF |
| Voltaj Değeri | 25 VDC |
| Tolerans | ±2 % |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 1.6 mm |
| Yükseklik | 1.8 mm |
| Dielektrik Malzeme | C0G (NP0) |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
12063A103GAT2A - MLCC (3216) 1206 10nF 25VDC ±2% C0G (NP0)
₺33.97
