Stokta
ATTEND
115A-ADA0-R02 - SIM HOLDER 8PIN (6+2) PUSH-PUSH TYPE 10U
₺66.94
Vergisiz Fiyat: ₺55.78
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | PC Kart Soketleri |
| Üretici Firma | ATTEND |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 115A |
| Montaj Tipi | SMT |
| Mounting Feature | N/A |
| Kart Tipi | Sim Card Connectors |
| Pin Sayısı | 8 (6+2) Pins |
| Kart Üzeri Yükseklik | 1.85 mm |
| Takma, Çıkarma Yöntemi | Push-Push |
| Ejektör Tarafı | Right |
| Kontak Kaplaması | Gold 10U |
| Gövde Rengi | Gray |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+85 °C |
115A-ADA0-R02 - SIM HOLDER 8PIN (6+2) PUSH-PUSH TYPE 10U
₺66.94
