Stokta
ATTEND
112A-TAAR-R03 - CONN.MICRO SD CARD PUSH PUSH 9PIN H:1.83MM
₺62.61
Vergisiz Fiyat: ₺52.18
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | PC Kart Soketleri |
| Üretici Firma | ATTEND |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 112A |
| Montaj Tipi | SMT |
| Mounting Feature | Normal,Standart-Top |
| Kart Tipi | Micro Sd Connectors |
| Pin Sayısı | 9 (8+1) Pins |
| Kart Üzeri Yükseklik | 1.83 mm |
| Takma, Çıkarma Yöntemi | Push-Push |
| Ejektör Tarafı | Right |
| Kontak Kaplaması | Phosphor Bronze+Gold Plated |
| Gövde Rengi | Gray |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+90 °C |
112A-TAAR-R03 - CONN.MICRO SD CARD PUSH PUSH 9PIN H:1.83MM
₺62.61
