0TLS100.TXV - FUSE CARTRIDGE 100A 170VDC
- Marka: LITTELFUSE
- Ürün Kodu: 0TLS100.TXV
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺6,103.81
- Vergisiz Fiyat: ₺5,086.51
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Diğer Tip Sigortalar |
| Üretici Firma | LITTELFUSE |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | POWR-GARD TLS |
| Sigorta Tipi | Cartridge |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial Bend Cylinder |
| Akım Değeri | 100 A |
| Voltaj (AC) | N/A |
| Voltaj (DC) | 170 VDC |
| Tepki Süresi | Fast Blow |
| Kesme Kapasitesi | 100 kA |
| Erime Değeri (I²t) | N/A |
| Gösterge | N/A |
| Uygulamalar | Telecom |
| Özellikler | N/A |
| Sınıf | N/A |
| Çap | 14.3 mm |
| Uzunluk | 22.28 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Sertifikasyon | CE, cURus |
Etiketler: FUSE CARTRIDGE 100A 170VDC - 0TLS100.TXV, 0TLS100.TXV, Sigorta Bileşenleri

