0451.500MRL - FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC
- Marka: LITTELFUSE
- Ürün Kodu: 0451.500MRL
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺120.25
- Vergisiz Fiyat: ₺100.21
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Sigortalar |
| Üretici Firma | LITTELFUSE |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | NANO 451 |
| Sigorta Tipi | Board Mount (Cartridge) |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 2-SMD, Square End Block |
| Akım Değeri | 500 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | 125 VAC |
| Voltaj Değeri (DC) | 125 VDC |
| Tepki Süresi | Fast Blow |
| Gösterge | Without Indicator |
| Kesme Kapasitesi | 50 A |
| Erime Değeri (I²t) | 0.0795 A² s |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 6.1 mm |
| Genişlik | 2.69 mm |
| Yükseklik | 2.69 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+125 °C |
| Sertifikasyon | CSA, UL |
Etiketler: FUSE BOARD MNT 500MA 125VAC/VDC - 0451.500MRL, 0451.500MRL, Sigorta Bileşenleri

