0402CS-10NXGRW - INDUCTOR FIXED 10nH 480MA 200mOhms
- Marka: COILCRAFT
- Ürün Kodu: 0402CS-10NXGRW
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺82.32
- Vergisiz Fiyat: ₺68.60
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | COILCRAFT |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 0402CS |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 0402 (1005 Metric) |
| İndüktans | 10 nH |
| Pin Aralığı | None |
| Tolerans | ±2 % |
| Akım Değeri | 480 mA |
| Akım - Doygunluk (Isat) | N/A |
| DC Direnci (DCR) | 200 m Ohms |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 1 mm |
| Genişlik | 0.5 mm |
| Yükseklik | 0.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Teknoloji | Ceramic |
| Koruma / Ekranlama | Shielded |
Etiketler: INDUCTOR FIXED 10nH 480MA 200mOhms - 0402CS-10NXGRW, 0402CS-10NXGRW, İndüktörler

