0287030.PXCN - FUSE AUTOMOTIVE 30A 32VDC BLADE
- Marka: LITTELFUSE
- Ürün Kodu: 0287030.PXCN
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺24.07
- Vergisiz Fiyat: ₺20.06
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Otomotiv Sigortalar |
| Üretici Firma | LITTELFUSE |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | ATO Ag |
| Sigorta Tipi | Blade |
| Montaj Tipi | Holder |
| Kılıf / Kasa | ATO/ATC |
| Renk | Green |
| Akım Değeri | 30 A |
| Voltaj | 32 V |
| Tepki Süresi | Fast |
| Kesme Kapasitesi | N/A |
| Erime Değeri (I²t) | 1510 A² s |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 19.1 mm |
| Genişlik | 5.1 mm |
| Yükseklik | 12.3 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+125 °C |
| Sertifikasyon | CSA, UL |
Etiketler: FUSE AUTOMOTIVE 30A 32VDC BLADE, 0287030.PXCN

