0201WMF1000TCE - RES.(0603) 0201 100 Ohms 1% 1/20W 200PPM
- Marka: ROYALOHM
- Ürün Kodu: 0201WMF1000TCE
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺0.05
- Vergisiz Fiyat: ₺0.04
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | ROYALOHM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0201 (0603 Metric) |
| Direnç Değeri | 100 Ohms |
| Tolerans | ±1 % |
| Güç | 1/20 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Bileşim | Thick Film |
| Uzunluk | 0.6 mm |
| Genişlik | 0.3 mm |
| Yükseklik | 0.23 mm |
| Çalışma Voltajı | 25 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±200 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |
Etiketler: RES.(0603) 0201 100 Ohms 1% 1/20W 200PPM - 0201WMF1000TCE, 0201WMF1000TCE, Dirençler
