Stokta
LITTELFUSE
0154003.DRT - FUSE BOARD MOUNT 3A 125V SMD LITTELFUSE
₺319.93
Vergisiz Fiyat: ₺266.61
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Sigortalar |
| Üretici Firma | LITTELFUSE |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | OMNI-BLOK 154T |
| Sigorta Tipi | Board Mount (Cartridge) |
| Montaj Tipi | Holder SMT |
| Kılıf / Kasa | 2-SMD, Square End Block |
| Akım Değeri | 3 A |
| Voltaj Değeri (AC) | 125 VAC |
| Voltaj Değeri (DC) | 125 VDC |
| Tepki Süresi | Slow Blow |
| Gösterge | Without Indicator |
| Kesme Kapasitesi | 50 A |
| Erime Değeri (I²t) | 20.16 A² s |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 9.73 mm |
| Genişlik | 5.03 mm |
| Yükseklik | 3.81 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+125 °C |
| Sertifikasyon | PSE, UL |
0154003.DRT - FUSE BOARD MOUNT 3A 125V SMD LITTELFUSE
₺319.93
