Stokta
LITTELFUSE
0154001.DR - FUSE BRD MNT 1A 125VAC/VDC 2SMD
₺122.63
Vergisiz Fiyat: ₺102.19
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Sigortalar |
| Üretici Firma | LITTELFUSE |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | OMNI-BLOK 154 |
| Sigorta Tipi | Board Mount (Cartridge) |
| Montaj Tipi | Holder SMT |
| Kılıf / Kasa | 2-SMD, Square End Block |
| Akım Değeri | 1 A |
| Voltaj Değeri (AC) | 125 VAC |
| Voltaj Değeri (DC) | 125 VDC |
| Tepki Süresi | Fast Blow |
| Gösterge | Without Indicator |
| Kesme Kapasitesi | 50 A |
| Erime Değeri (I²t) | 0.459 A² s |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 9.73 mm |
| Genişlik | 5.03 mm |
| Yükseklik | 3.81 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+125 °C |
| Sertifikasyon | PSE, UL |
0154001.DR - FUSE BRD MNT 1A 125VAC/VDC 2SMD
₺122.63
