Stokta
FASTPOINT
0110AA00 - NUT FASTENING CLIP 9X9MM HOLE2.20MM
₺6.74
Vergisiz Fiyat: ₺5.61
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Tırnaklı Distanslar |
| Üretici Firma | FASTPOINT |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 0110AA00 |
| Tutma Tipi | Snap Rivet |
| Yükseklik | 5.5 mm |
| Şasi PCB | 5.2 mm |
| Üst PCB | 9 mm |
| Materyal | Pa66+Ul94V-2 |
| Renk | Natural |
0110AA00 - NUT FASTENING CLIP 9X9MM HOLE2.20MM
₺6.74
