0110AA00 - NUT FASTENING CLIP 9X9MM HOLE2.20MM
- Marka: FASTPOINT
- Ürün Kodu: 0110AA00
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺6.73
- Vergisiz Fiyat: ₺5.61
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Tırnaklı Distanslar |
| Üretici Firma | FASTPOINT |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 0110AA00 |
| Tutma Tipi | Snap Rivet |
| Yükseklik | 5.5 mm |
| Şasi PCB | 5.2 mm |
| Üst PCB | 9 mm |
| Materyal | Pa66+Ul94V-2 |
| Renk | Natural |
Etiketler: NUT FASTENING CLIP 9X9MM HOLE2.20MM - 0110AA00, 0110AA00, Distanslar, İzolatörler ve Bağlantı Elemanları
