Stokta Yok
ESSENTRA
00 5456000002 - SPACER 005 4560 000 02 5,2*10*5
₺22.54
Vergisiz Fiyat: ₺18.78
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | LED Distansları |
| Üretici Firma | ESSENTRA |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 00 5456000002 |
| Distance Tipi | Led Round Spacer |
| Vida Dişli/Dişsiz | Unthreaded |
| Thread Size | None |
| Yükseklik | 5 mm |
| Dış Çap | 10 mm |
| İç Çaplar | 5.2 mm |
| Materyal | PA66 |
| Renk | Natural |
00 5456000002 - SPACER 005 4560 000 02 5,2*10*5
₺22.54
Hızlı Stok Bilgisi Al
