Stokta
XLSEMI
XL7005A - IC-7005 BUCK DC DC CONVERTER 150KHz 80V SOP8
₺23.70
Vergisiz Fiyat: ₺19.75
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Kontrolörleri |
| Üretici Firma | XLSEMI |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP8 EP |
| Besleme Voltajı | 5 to 80 V |
| Maksimum Frekans | 150 kHz |
| Çalışma Döngüsü | 100 % |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 150KHz Fixed Frequency PWM Buck Step Down DC/DC Converter |
XL7005A - IC-7005 BUCK DC DC CONVERTER 150KHz 80V SOP8
₺23.70
