Stokta
XLSEMI
XL6012E1 - IC-6012 DC/DC CONVERTER 180KHZ 60V 5A TO220-5L
₺50.92
Vergisiz Fiyat: ₺42.44
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Kontrolörleri |
| Üretici Firma | XLSEMI |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220-5 |
| Besleme Voltajı | 5 to 40 V |
| Maksimum Frekans | 180 kHz |
| Çalışma Döngüsü | 90 % |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 180KHz 60V 5A Switching Current Boost DC/DC Converter |
XL6012E1 - IC-6012 DC/DC CONVERTER 180KHZ 60V 5A TO220-5L
₺50.92
