Stokta
XLSEMI
XL6008E1 - IC-6008 DC/DC CONVERTER 400KHZ 60V 3A TO252-5L
₺50.92
Vergisiz Fiyat: ₺42.43
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | DC-DC Voltaj Kontrolörleri |
| Üretici Firma | XLSEMI |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252-5 |
| Besleme Voltajı | 3.6 to 32 V |
| Maksimum Frekans | 400 kHz |
| Çalışma Döngüsü | 90 % |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 400KHz 60V 3A Switching Current Boost / Buck-Boost / Inverting DC/DC Converter |
XL6008E1 - IC-6008 DC/DC CONVERTER 400KHZ 60V 3A TO252-5L
₺50.92
