Stokta
XLSEMI
XL4016E1 - IC-4016 SWITCHING BUCK REG. 36V 12A TO220-5
₺50.12
Vergisiz Fiyat: ₺41.76
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | XLSEMI |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220-5 |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 8 to 36 V |
| Çıkış Voltajı | 1.25 to 32 V |
| Çıkış Akımı | 12 A |
| Anahtarlama Frekansı | 180 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Buck DC to DC Converter |
XL4016E1 - IC-4016 SWITCHING BUCK REG. 36V 12A TO220-5
₺50.12
