Stokta
XLSEMI
XL1509-12E1 - IC-1509 REG BUCK DC/DC CONVERTER 12V 8SOP
₺12.95
Vergisiz Fiyat: ₺10.80
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | XLSEMI |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP8 |
| Çıkış Tipi | Fixed |
| Anahtarlama Fonksiyonu | Step-Down |
| Giriş Voltajı | 4.5 to 40 V |
| Çıkış Voltajı | 12 V |
| Çıkış Akımı | 2 A |
| Anahtarlama Frekansı | 150 kHz |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 2A 150kHz 40V Buck DC to DC Converter |
XL1509-12E1 - IC-1509 REG BUCK DC/DC CONVERTER 12V 8SOP
₺12.95
