Stokta
UTC
2SB772L-Q-T60-K - TRANSISTOR DIS.3A 40V PNP TO126(SOT32) MED.POWER
₺5.58
Vergisiz Fiyat: ₺4.65
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | UTC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO126 (SOT32) |
| Transistör Tipi | Medium Power |
| Kanal | PNP |
| Akım | 3 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 40 V |
| Güç Tüketimi | 1 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
2SB772L-Q-T60-K - TRANSISTOR DIS.3A 40V PNP TO126(SOT32) MED.POWER
₺5.58
