Stokta
UTC
2N6027G-T92-B - TRANSISTOR DIS.50mA 40V UNIJUNCT TO92 PROG THT
₺12.67
Vergisiz Fiyat: ₺10.56
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | UTC |
| Paket Tipi | TAPE&BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO92 |
| Transistör Tipi | Programmable |
| Kanal | Unijunction |
| Akım | 150 mA |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 40 V |
| Güç Tüketimi | 300 mW |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 100 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -50 °C ~ +100 °C |
2N6027G-T92-B - TRANSISTOR DIS.50mA 40V UNIJUNCT TO92 PROG THT
₺12.67
