ALÜMİNYUM SOĞUTUCU H=13MM G=27MM L=25MM
- Marka: INTERSIL
- Ürün Kodu: 52AS25 AL.SOĞUTUCU
- Stok Durumu: Stokta
₺59.02
- Vergisiz Fiyat: ₺49.19
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Alüminyum Soğutucular |
| Üretici Firma | ARMA |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | 52AS |
| Materyal | Aluminium |
| Montaj Tipi | Vertical |
| Malzeme Yüzey İşlemi | Black Anodized |
| Bağlantı Yöntemi | Press Fit |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 25 mm |
| Genişlik | 27 mm |
| Yükseklik | 12.8 mm |
| Uyumlu Kasa/Kılıf Tipi | N/A |
Etiketler: ALÜMİNYUM SOĞUTUCU H=13MM G=27MM L=25MM, 52AS25 AL.SOĞUTUCU

